<
>

Materace ortopedyczne

W trakcie snu najważniejsza jest wygoda, bowiem to właśnie od niej zależy, czy będziemy w stanie się odpowiednio ułożyć, a co za tym idzie - czy nasz organizm będzie miał szansę się zregenerować. Właśnie ze względu na to w asortymencie przygotowanym przez firmę Salon Snu, a dostępnym w sklepach stacjonarnych - m. in. we Wrocławiu i w Lubinie, będziecie mieli możliwość zaopatrzenia się w najlepsze materace.


Bierzemy pod uwagę zróżnicowane preferencje naszych Klientów, w związku z czym posiadamy materace ortopedyczne różnego typu - wysoko- oraz termoelastyczne, kieszeniowe, lateksowe oraz nawierzchniowe. Wybierając ten najlepszy dla siebie zapewnicie sobie idealne podparcie dla głowy i kręgosłupa, odciążycie mięśnie oraz zapewnicie swojemu ciału doskonałe warunki do wypoczynku. Posiadamy rozwiązania o różnych wymiarach. Spanie w niewłaściwej propozycji może mieć dla naszego zdrowia dużo bardziej poważne konsekwencje niż tylko budzenie się z uczuciem odrętwienia. Niewłaściwe ułożenie ciała nie tylko nasilać będzie bóle szyi czy pleców, ale może także wzmagać dolegliwości gastryczne lub w wyniku uciskania nerwów prowadzić do odruchów takich jak zgrzytanie zębami. Ortopedyczne materace z naszej oferty skutecznie pomogą w zapobieganiu tego typu schorzeniom.


Dzięki naszym materacom ortopedycznym można odczuć zupełnie nową jakość wypoczynku. To wysokiej klasy produkty wyposażone w wielostrefowe podparcie ciała podczas snu. Zapewniają optymalne ułożenie kręgosłupa w każdej pozycji spania. To gwarancja regenerującego snu, bez bólu głowy, karku i pleców. Zdejmowane pokrowce nadają się do prania w pralkach lub pralniach chemicznych. Nowoczesna technologia sprawia, że nasze materace są bezpieczne dla alergików. Tutaj znajdą coś dla siebie nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Sortuj według: nazwa / rozmiar / data dodania